Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno,
odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.

Karol Wojtyła

Kim jesteśmy?

Monika Michta-Strama

Monika Michta-Strama

Uwielbiam śluby i wesela i każdy aspekt jaki się z nimi łączy, dlaczego? Bo jestem romantyczką i ponad wszystko uwielbiam pracę z ludźmi. Bardzo cenię sobie żywy kontakt z nimi, rozmowę. Od dwudziestu lat towarzyszę parom w tym dniu i mam to szczęście obserwować jak każdy ślub jest inny, bo za każdym razem to inni ludzie z innymi marzeniami. Przez ten czas nauczyłam się słuchać i widzieć ludzi, nauczyłam się, że nie ma złych pytań, zawsze można znaleźć kompromis i co najważniejsze, że nie ma rzeczy niemożliwych, czasami są tylko pewne ograniczenia.

Prywatnie jestem żoną wspaniałego człowieka i mamą trójki cudownych dzieci. Organizacja, planowanie, poszukiwanie optymalnych rozwiązań czy łagodzenie konfliktów to moja codzienność.


Monika Michta-Strama

Agnieszka Jurczyk

Mam 33 lata i 13 lat doświadczenia w pracy z młodymi, ambitnymi ludźmi, a przy tym bardzo wymagającymi klientami. Odkąd sięgam pamięcią moim głównym obiektem zainteresowań były śluby i ich oprawa. Mistycyzm i magia tego dnia nigdy nie uchodziły mojej uwadze. Przy organizacji ślubów realizuję nie tylko swoje ambicje zawodowe, ale przede wszystkim swoją odwieczną pasję. W pracy z Młodą Parą łączę ich wizję tego wyjątkowego dnia z różnorodnością pomysłów i możliwości jej realizacji.
Natomiast finalny dzień zaślubin par, którym pomagam w organizacji przyjęcia weselnego, za każdym razem przeżywam równie intensywnie jak dzień mojego własnego ślubu.

Największą nagrodą za wykonaną pracę jest dla mnie uśmiech, zadowolenie i szczęście na twarzach młodych małżonków. 


Dlaczego Party Mind?

ICO Lista

Po pierwsze

Organizacja

& dyscyplina     


Udany ślub i wesele to suma precyzyjnie zaplanowanych i zorganizowanych działań angażujących wiele umiejętności. Doskonała organizacja i dyscyplina gwarantują, że kiedy przyjdzie pora wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dzięki nam możecie w pełni cieszyć się nadchodzącą uroczystością. 

ICO Doświadczenie

Po drugie

Doświadczenie

& znajomość branży


Powierzając nam organizację Waszego święta oddajecie się w ręce ludzi doświadczonych ☺, którzy znają branżę. Dzięki temu czekają na Was wymierne korzyści. Oszczędność czasu, oszczędność energii a co najważniejsze oszczędność pieniędzy. Współpracujemy z najlepszymi!

ICO Dbałość

Po trzecie

Dbałość

o szczegóły


Wyjątkowy ślub i wesele to dbałość o szczegóły, każdy, nawet najmniejszy ma dla nas znaczenie. To właśnie te drobiazgi sprawiają, że Wasze święto będzie wyjątkowe nie tylko dla Was ale też dla zaproszonych gości i na długo zostanie wszystkim w pamięci.


ornament
home | o nas | usługi | portfolio | pintrest | facebook | kontakt
© 2015 Party Mind | Design by TOTORU